Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyen végezhetem el a reziden...

Hogyen végezhetem el a rezidensi éveim az USA ban?

Figyelt kérdés
Miután befejeztem az egyetemet, külföldön (Usa) szeretném a rezidensi éveimet elvégezni és ott is szeretnék dolgozni. Azt szeretném megtudni milyen vizsgák szükségesek ehhez, valamint mennyi pénzt igényel. Kérlek egész válaszokkal válaszoljatok és linkeket csak akkor küldjetek ha a forrásotokat igazoljátok vele. Ha ez nagyon valószínűtlen lenne akkor kérlek azt is írjátok le hogy hogy dolgozhatnák kint mint egy orvos. Találtam ehhez infókat de nem tudom hogy ezek már elavultak-e (remélem). Nagyon fontos lenne a válaszotok!!!

2018. márc. 5. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami nagyon speciális a szakterületed, akkor sehogy. Nagyon komoly rostán kell keresztülmenni, hogy kint dolgozhass, legtöbbször már itthonról kell munkahelyet találnod, és a vízumot, a leendő munkahelyed fogadónyilatkozatával kell felkeresned. Valamint igazolnod kell, hogy mennyi pénzed van, és miből fogsz megélni kint.
2018. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb válaszra vártam, valamint gondolom az orvosok eléggé hiányoltak.
2018. márc. 6. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ezeket olvastad mar?

tavalyi cikk, leirja milyen sok kulfoldi dolgozik az egeszsegugyben: [link]


Igaz, hogy 3 eves cikk, de itt leirja egy szudani csavo tortenetet: [link]


Ez pedig a vizsgaztatasrol ir: [link]

2018. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!