Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltudná valaki küldeni az...

Eltudná valaki küldeni az autóelektronikai műszerész kidolgozott tételeit?

Figyelt kérdés

Igen tudom, tényleg úgy hangzik hogy így könnyebb és lusta vagyok, de igazából otthon megcsináltam már mindegyiket, de szerintem nem lettek igazán jók és lényegre törőek.

Ezért ha valaki elküldené a saját tételeit ha megvannak akkor az nagyon de nagyon nagy segítség lenne, mert akkor összetudnám vonatkoztatni a 2-őt és összegyúrnám.

Nekem nagyon fontos lenne hogy jól sikerüljön majd a szóbeli vizsga .


Elnézést tényleg, de őszintén mondom tényleg hogy nem lustaság vagy egyéb okokból kérném el hanem mert kitűnően akarok vizsgázni, ha valaki segítene nekem akkor azt nagyon megköszönném !!!! :)



2018. márc. 6. 15:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!