Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem a Debreceni...

Van esélyem a Debreceni Csokonai Gimibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Csokonai Gimnázium általános tagozatára jelentkeztem (angol-orosz) és az ideiglenes rangsorban 160. vagyok. Nagyon szeretnék ide járni, ezt jelöltem meg elsőként, de nem tudom van-e esélyem? Pár sulinál írják, hogy előző évben hanyadik ember jutott még be a suliba, de a Csokonaival kapcsolatban sehol nem találtam erte vonatkozó adatot, hogy tavaly az ideiglenes rangsor hanyadik tagja jutott még be az általános tagozatra....

2018. márc. 8. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nem akarlak lelombozni

Meg az is hülyeség lenne ha hazudnék hogy tuti felvesznek

160 az nagyon sok

Elég kevés az esély mondhatni szinte semmi

2018. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az őszinte véleményt!!Felkészülten rá, hovy nem valószínű, hogy felvesznek, csak reménkedtem, hogy hátha nagyon sokan kiesnek előttem, akik erősebb iskolába jelentkeztek és csak vésztartaléknak jelölték meg ezt a sulit. Mert a Kossuthot nyilván sokan jelölték meg első helyre, ott gondolom hogy max az első 80 embert fel is veszik, de egy ilyen gyengébb suliban úgy gondoltam többen kiesnek majd előttem és még lehet esélyem. 300-an jelentkeztünk. Az infó szakon is nagyon a vége felé vagyok, a 145., oda gondolom hogy még ennyi esélyem sincs. De köszönöm, hogy őszintén leírtad a véleményed!! 😊
2018. márc. 10. 14:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Most azt az infót kaptam hogy tavaly általános tantervűre még a 193. jelentkező is bejutott, úgyhogy reménykedem 😊
2018. márc. 11. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Szurkolok neked

2018. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A hivatalos lista szerint csak a 100. jutott be tavaly. :-(
2018. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Ezt meg tudom valahol nézni? Én az oktatas.hunoldalon találtam egy linket, ahol 2 évre visszamenőleg vannak adatok ezzel kapcsolatban, csak az a baj, hogy a szakok nincsenek rendesen kiírva, hanem ki vannak pontozva, azaz pont a lényeg van kipontozva. Írják, hogy 4 évfolyamos, általános tanterv, választott idegen nyelv és ki van pontozva 6 ilyen szak, így fogalmam sincs, melyik lehet az általános szak. Csak abból jutottam arra, hogy még a zázakárhanyadik is bejutott, hogy azt néztem melyik szakra jelentkeztek a legtöbben és amelyikre több, mint 400-an jelentkeztek azt gondoltam az az általános szak és ott még a 196 v. 197.-et is felvették.
2018. márc. 19. 11:26
 7/10 anonim válasza:

Itt lehet megnézni, ezen belül a "középfokú beiskolázási adatok"-ra kell kattintani. Sajnos én is a 160. hely környékén állok a rangsorban, eléggé reménytelennek tűnik, de persze sosem lehet tudni....


[link]

2018. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket 😊 Én is ezt neztem, de nekem pont a szakrésze ki van pontozva. Hanyadik az általános szak e beiskolázási adatoknál?
2018. márc. 19. 15:56
 9/10 anonim válasza:
Utolsó előtti.
2018. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziaa! Ebben az evben en is oda szeretnek meni.. megtudhatom hogy hany pontod lett?
2020. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!