Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetseges az atszamitas?

Lehetseges az atszamitas?

Figyelt kérdés
Adott egy diploma 2003-bol es szeretnek egy hasnlo erteku de kredit redszerre atszamolt diplomat.Marmint az egyetem ahol vegeztem allitson ki a regi diplomaval egyenerteku de kredites uj diplomat melyet mivel kredit rendszeru konnyebb honositani.Ez egyaltalan lehetseges?

#diploma #kredit-rendszer
2018. márc. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet nem lehet.
2018. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehat az egyetem hiaba tert at a kredit rendszerre a regi diplomakat nincs joga atszamitani?
2018. márc. 9. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szereztél kreditet. Nem végeztél olyan tárgyat, ami akkreditálva lett volna kreditként. Nincs mit átszámítani, nem kapsz egy tök új diplomát puszira.
2018. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos akkor egy utolso kerdes: talan azert nem mert sok tantagy megujult (nem azt tanitjak vagy mar teljesen mast ) amire kreditet adnak a regit tantargyak kozul exsetleg nehanynak van kredit megfeleloje es ezert lehetetlen az atszamitas? Mert igy ugye ertheto volna.....
2018. márc. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!