Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak azért a kollégiumb...

Kirúghatnak azért a kollégiumból mert nem mondtam neveket?

Figyelt kérdés

A szomszéd szobában alkohol fogyasztás volt. Meg persze nagyon keménynek gondolták magukat, és ezért neki álltak törni is.. A kollégium vezetőnek én azt mondtam, hogy nem tudok semmit .

Ő pedig erre azt mondta, hogy mondok neveket vagy pakolljak a kollégiumból ..


Erre a kérdésre nagyon kíváncsi lennék, hogy a semmiért kirúghatnak!?



2018. márc. 10. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Mondj neveket! Ha csak neveket akar hallani, akkor mondj neki keresztneveket, amik eszedbe jutnak epp.
2018. márc. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem voltál benn a "buliban" nem várhatja el, hogy mindent tudj. Nem tehetné meg, hogy azért tesz ki, mert nem tudod kik randalíroztak. Reggelre változott valami? Ha továbbra is kéri a neveket, mondd, hogy csak azt tudod kik vettek részt a bulin.
2018. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!