Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Kölcsey vagy a...

Szerintetek a Kölcsey vagy a József Attila? (bp)

Figyelt kérdés
Az első gimnáziumom a Madách,de nem hiszem,hogy oda be kerülök,és nem tudom,hogy a Kölcsey vagy a József Attila legyen a második.Mit gondoltok ezekről a gimnáziumokról?(tanítás,közösség,programok,stb)Illetve Kölcseyben a francia kéttan vagy az olasz nyek a jobb?Jóskában pedig a spanyol nyek vagy a francia nyek?

2018. márc. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
József Attila nagyobb költő volt, ezért a gimnázium is biztos jobb!!
2018. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jóskásként nekem az a meglátásom, hogy nem lehet melléfogni a sulival. Nagyon jó a közösség, a légkör, a tanári kar, szóval én maximálisan elégedett vagyok. A nyelvet viszont neked kell kiválasztani, gondold át melyiket tanulnád szívesen!
2018. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó suli. Melyik van közlekedésileg jobb helyen? Melyik nyelv tetszik legjobban?
2018. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam jár a Kölcseybe, most végzős. Nagyot csalódtunk benne. A nyelvoktatás nagy nulla. Ha a fiam nem járt volna külön tanárhoz, nem biztos hogy meglenne a nyelvvizsgája. A második nyelvnek a németet választotta, semmit nem tanulnak órán. Tavaly az összes jó francia tanár elment. És nem a fiamat tartom hibásnak, mert egyébként 4,6 volt az átlaga, de nulla tudással. Másik osztályokból is hallok ezt-azt. Az olasz tanárok sem jók. Szóval a lányom most nyolcadikos, nála már meg sem jelöltük ezt a sulit.
2018. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most vagyok 10-es a Kölcsey angol-olasz osztályában. Imádom az iskolát, nagyon jó a légkör. Angolból már a felsőfokúra készülünk, olaszból remélem jövő évben lesz meg a közép. A tanárok többsége nagyon rendes és felkészült. Én úgy tudom, hogy a most végzős osztályoknál még nem volt szóbeli felvételi és ez elég nagy kudarc is lett. A gólyatábornak hála sok barátom van franciás osztályokból is. Az a két jó franciatanár, aki elment az iskolából meg emberileg volt nagyon gáz.
2018. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!