Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felnőttképzésen az...

Ha a felnőttképzésen az oktató etikátlanul viselkedik, megaláz, és sérteget a többiek előtt mit tehetek?

Figyelt kérdés

a tanár a tanítványairól , kollégáiról pletykál.. sokszor a tanórák ezzel mennek el, ahelyett hogy oktatna, tenné a dolgát.. A legtöbben munka után megyünk suliba, fáradtan, vannak akiknek gyerekei is vannak, és mégis időt szánnak a sulira, ennek ellenére sokszor feleslegesen megyünk, mert a gyakorlati órákon a tanár pletykál, és nem arról szól az óra ,aminek szólnia kellene...

én jeleztem az O.F-nek és mivel megtudta az illető tanár, hogy panaszkodtam az egész osztály előtt megalázott, sértegetett, és olyan megjegyzéseket tett, hogy ilyen szarkeverőnek nem kellene itt tanulnia, jobb ha elmegyek..

az lenne a kérdésem ha még egyszer így megaláz az osztály előtt és sérteget, akkor mit tegyek?

nem szeretném ilyen tanár miatt ott hagyni a képzést, nem fogom meg adni ezt az örömöt neki! senki miatt nem hagyom ott!


2018. márc. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Pedig én a helyedben otthagynám, mert így direkt ki fog baszni veled és egyébként sem tanít semmit, vizsgán is jól meg fog szívatni.


"az lenne a kérdésem ha még egyszer így megaláz az osztály előtt és sérteget, akkor mit tegyek?"


Állj ki magadért és mondd a képébe, amit gondolsz, ne tűrd szó nélkül!!!, aztán elegánsan távozz és keress egy másik sulit, ahol tanítanak is órán és nem csak az időt húzzák.


Én értem, hogy nem szeretnéd otthagyni a sulit, de mégis ezek után mit gondolsz, milyen napjaid lesznek ott?!

2018. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha mégis maradsz, akkor viszont minden órán állnod kell majd a sarat és nyugodtan, higgadtan közölnöd vele normál hangnemben hogy: legyen kedves és ne sértegessen engem az igazságért, hanem inkább fogadja meg a tanácsomat és pletykálkodás meg rizsázás helyett koncentráljon arra, amiért a fizetését kapja, azaz tanítson!

Ön egy tanár, akinek példát kellene mutatnia, nem pedig megaláznia a tanítványát csak azért, mert szeretné hasznosan tölteni az óráját.

Én az igazgatónak is elmondtam, hogy tegyen valamit, de nem Önt akartam ezzel kellemetlen helyzetbe hozni, hanem pozitív változást szeretnék elérni.

Úgy látom, hogy Ön ezt nem így gondolja és ez eléggé elszomorító. Én nem vagyok szarkeverő, csak szeretnék tanulni, kérem, hogy segítsen nekem ebben és akinek el kellene mennie, az nem én vagyok, ha ezt nem teszi meg, ugye érti?! :)

2018. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mindezt írd le neki levélben és amikor legközelebb beszól neked, szó nélkül add oda neki, hogy édesanyád küldi, azonnal olvassa el! :D
2018. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!