Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ösztönözzem magamat...

Hogy ösztönözzem magamat tanulásra ha nem érdekel a téma?

Figyelt kérdés

4 tárgyam van hátra egyetemen (plusz szakdoga). 4 meglehetősen nehéz és terjedelmes, amik nem érdekelnek olyan szinten ahogy számon kérik. Ezen kívül sose voltam jó tanuló, mint egyetemen eltöltött éveim száma is mutatja. 1 éve gyakornokként dolgozok egy multinál szakmámban, de oda se kell a fennmaradt 4 tárgyból 3, az az 1 meg csak alap szinten. Tehát az egyetem befejezését nem könnyíti meg de egyébként hasznos szakmailag és jó cég, csak szakirányommal nem vág egybe.

Az már kevés ösztönző erőnek bizonyult hogy "mindjárt vége", "kár lenne itt feladni". Teljes mértékben egyet értek ezekkel, de mégis ha előveszem a tananyagot és meglátom milyen irgalmatlan sokat kell még szívni ezzel elmegy az életkedvem is...


Nem hiszek már abban hogy be tudom fejezni, de szeretek itt dolgozni és ide kell a diploma ehhez ha nem akarok gyakornok maradni. Másban meg nem igazán tudnám elképzelni magam és nagyon elpazarolt időnek érezném akkor az egészet.


2018. márc. 12. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Húzd ki a netet és akkor kénytelen vagy dolgozni.
2018. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!