Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hányadik a rangsorban?

Ki hányadik a rangsorban?

Figyelt kérdés
Én első vagyok abban a suliban, amit első helyen jelöltem meg.
2018. márc. 14. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En 0., mert nem is jelentkeztem, de meg igy is megeloztelek.;)
2018. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én apukámnak nagyobb a pénisze mint a tiédnek
2018. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Roflkopter ***** válasza:
Első vagyok mindegyikben. Amelyikben te vagy első csak azért vagy mert én nem jelöltem meg. Egyébként vagy 30. lennél.
2018. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nektek amúgy valami gond van az agyatokban? Csak feltettem egy kérdést....
2018. márc. 14. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Eljöttél ezzel menőzni, mert egyébként szánalmas az életed és senki nem foglalkozik veled.
2018. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem menőzni jöttem, és nem szánalmas az életem. Csak pusztán kíváncsiság... De én kérek elnézést, hogy mertem feltenni egy kérdést ezen az oldalon, ami egész véletlen pont erre való...
2018. márc. 14. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az ilyenekkel ne foglalkozz.Egy kicsit tényleg nagyzolási hatása volt ahogy írtad hogy első vagy de nem hiszem hogy ez volt a szándékod.Én amit elsônek jelöltem 31.vagyok amit másodiknak ott 38. Amit harmadiknak ott 34. Amit negyediknek ott 42. Amit ötödiknek ott pedig 14.A legtöbb gimi illetve egy szakgimi van.Mindegyik előkészítős.
2018. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!