Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika kedvelők! Segitenét...

Matematika kedvelők! Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

Na szóval , kicsit mesélek a helyzetről . Hetedikes vagyok , mindig is szerettem a matematikát , de a felvételi felkészülés miatt elkezdtem tanárhoz járni és mégjobban egymásra találtunk ( mármint a tantárggyal... vagy érted h értem... )


Nagyon szeretem , ugyerzem ebben van az örömöm, és minden időmet ha tehetem matekozással töltöm . Nos a hetedikes tananyagot önszorgalomból megtanultam a nyolcadikossal egyetemben . A segítséget abban kérném tőletek , h tudtok e ajánlani valami tehetség gondozó feladatsort , vagy valami nagyon jó színvonalú feladat gyűjtemény nyolcadikos , Kilencedikes szinten ...

Vagy esetleg valami tehetséggondozo szakkört erre felkészített tanárokkal ,hasonló bealltlítotságú diákokkal ...


Ha tudsz valamit ajánlani akkor kérlek írj !! Nagyon hálás lennék !!


Inkább a feladat gyűjteménynek örülnék jobban !!


Köszönök szépen mindent !!



2018. márc. 17. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Ohhh... majd elfelejtettem ;

Ha tudtok valami könyvet akkor légyszi azt is el tudjátok kuldeni, h hol lehet megvenni/ megrendelni !?

Köszönöm szépen megint

2018. márc. 17. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? (Város)
2018. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. márc. 17. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Például innen elindulva is számtalan érdekes feladatot találsz:

[link]

2018. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm Pesten nem annyira ismerem ezeket de talan:

[link]

[link]

[link]


Ezeket olvasd at

2018. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket ... jöhetnek még válaszok!!!!!
2018. márc. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!