Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanfolyamra jelentkezés...

Tanfolyamra jelentkezés feltétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hamarosan szeretnék elkezdeni egy 5 hónapos OKJ-s tanfolyamot. Azt írják, vigyük magunkkal a legmagasabb iskola végzettségünket. ( Elég hozzá az általános iskola is ) Nekem ez az érettségi a legmagasabb. Viszont pár hónapja egy tűzesetben mindenemet elvesztettem. Hitekesített másolatot az adott iskolákban lehet kikérni. Sajna ahol érettségiztem iskola, megszűnt teljesen, ezért annak még nem sikerült utánajárnom, hol tudnák nekem kiadni. Az általános iskolai megvan.

Mennyire lehet az gond vajon, hogy nem a legmagasabb bizonyítványom tudom vinni?

Köszönöm, aki tud segíteni :)



2018. márc. 23. 05:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az adott szakmához hivatalosan csak 8 általános kell, akkor nem hinném, hogy probléma lenne, én is amelyik képzésre már leadtam a jelentkezésemet érettségit jelöltem be legmagasabb végzettségemnek, de mégis az ált iskolai bizonyítványt kérték bemutatásnál.
2018. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!