Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán mikor kerül le...

Főiskolán mikor kerül le valaki államilag támogatott szakról költségtérítésesre?

Figyelt kérdés
Államilag támogatott levelező szakon vagyok első éves. Mellette kismama is vagyok. Eddig két darab 3 érdemjegyű vizsgám van, de félek, hogy a matekos tárgyakból meghúznak. Letehetnek költségtérítésesre? Köszi a válaszokat!
2010. jún. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, átsorolhatnak fizetősre, de ezt a legpontosabban a TVSZ-ben kellene megnézned. Nálunk pl. ha nem teljesítesz 30!!! kredited 2!!! félév alatt, akkor áttesznek, ami szerintem elég nagy művészet.
2010. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az iskolád szabályzatát nem ártana elolvasnod, amúgy akkor tehetnek át például, ha nem teljesítesz félévente 15 kreditet legalább, tehát ha egy év alatt nem lesz legalább 30 kredited, akkor sanszos, hogy áttesznek.
2010. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a felvett kreditek 50%-át kell teljesítened. Tehát általában van 30, abból 15öt minimum. KFRTKF Debrecen.
2010. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, művészet 2 félév alatt 30 kredit? Én dolgozom esténként, és így is megvan mind a 60 ebben az évben 4,2 átlagom van. A 30 a 2 félév alatt nem művészet, alap.
2010. jún. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: úgy gondoltam, hogy művészet nem teljesíteni, egyébkét grat, csak így tovább.
2010. jún. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az ÁVF-re járok. Nem olvastam még a szabályzatot, de akkor majd megkeresem. Esetleg ha valaki az ÁVF-re jár és megírja, hogy ott mi a helyzet azt is köszönöm. :))

2010. jún. 11. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ja, okés. Bocsi, félre értettem :)
2010. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!