Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne értelme megpróbálnom...

Lenne értelme megpróbálnom elvégezni az érettségit?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónap múlva érettségi és az érdekelne, hogy ha most kezdenék el tanulni még lenne esélyem letenni az érettségit?

Esti tagozatra járok és úgy durván 40 órán voltam bent egész tanévben amit viszont az órán mondtak azt mind megjegyeztem.

Rengeteget kellet dolgoznom emiatt is nem tudtam bejárni minden órára.

Ismerősöm azt mondta, hogy ő érettségi előtt két héttel kezdett el tanulni és úgy is sikerült neki letenni az érettségit.

Az összes tétel megvan ami szóba jöhet érettségin szóval csak le kellene ülnöm és megtanulni az egészet mivel áprilisba már nem kell annyit dolgoznom.

Szerintetek próbáljam meg vagy sem?

A suli ahova járok lehetne kérni egy év csúsztatást de akkor kb ugyanaz lenne mint most, hogy megint sokat kellene dolgoznom és nem tudnék eleget tanulni ettől a munkahelytől pedig csak akkor tudnék megszabadulni ha meglenne végre az érettségim.



2018. ápr. 1. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és, hogy ha nem sikerülne az érettségi akkor tantárgyanként 20 ezret kellene fizetni az októberi pótvizsgán amit szintén nem szeretnék.
2018. ápr. 1. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is estin végeztem el a gimnáziumot, mondjuk nem ma volt. Minden négyes és ötös lett, nem tanultam semmit, utolsó félévben be se jártam, mert a tanárok se jártak be, sajnos. Annyit elárulok, hogy teljes munkaidő mellett az esti egyetem egy kicsit húzósabb lesz.
2018. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!