2018 Érettségi?

Figyelt kérdés
Am hogy nyugodjak le ? Elmondaná valaki hogy csúszott át az érettségin? Szinte órákon át napokig nézem a füzeteket kivagyok má és májusba meg júniusba lesz az irásbelik és szóbelik . És rohadt sok tanulni való van alig jutottam el a feléig. 19F Középszintes érettségi mindenből .

2018. ápr. 2. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ennek most fuss neki még egyszer, és érthetően írd le.
2018. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előtte lévő négy évben 4-5 voltam mindenből.

A középszintű érettségikre külön nem is tanultam szinte semmit, mégis mind 5-ös lett.

Nyugodj már le, és lásd be, hogy igazán nem nagy szám, és "átcsúszni" csak a józan észre alapozva is lehet, kivéve talán az idegen nyelvet (de ott meg tippelésből és elég pontot lehet szerezni).


Magyar: szövegértés:D

Matek: olyan dolgokra lehet 2 pontokat kapni, mint a százalékszámítás:D

Töri: még tudod használni a kronologikus atlaszt:D

Idegen nyelv: hát igen, nem árt, ha valamit kapizsgálsz belőle, de az idegen nyelvet úgysem most fogod megtanulni, emiatt kár izgulni, átnézed a nyelvtani és a szókincses alapokat és reménykedsz.

Választott: te tudod, melyik, de azért ha már azt választottad, feltehetőleg hozzá tudsz szólni valamit.


NE PARÁZZ!

Tanulj!

2018. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben . 1_es válaszoló bealudt a kérdésen ezért nem értette , 2_es válaszoló ment a pacsi 👍
2018. ápr. 2. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Második jól mondja. Ha az átcsusszanás a cél, józan paraszti ésszel menni fog. Szóbelin pedig a tanárok is próbálnak segíteni, nem céljuk általában a buktatás. (Gyenge suliba jártam, sokan épp átmentek, úgy hogy tényleg semmit nem tudtak, de sikerült nekik)
2018. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!