Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerülhet nekem az angol...

Sikerülhet nekem az angol érettségi? Nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge vagyok angolból kb olyan 3-4 osztályos szinten vagyok...soha nem ment nekem hiába tanulom a szavakat órákon keresztül nem jegyzem meg...pedig nem vagyok egy nagy buta tényleg mehetne nekem ez is 3-4 szinten mint a többi de egyszerűen ez soha nem ment...sikerülhet nekem az érettsegi? nagyon félek:(

2018. ápr. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"mehetne nekem ez is 3-4 szinten mint a többi de egyszerűen ez soha nem ment"

Akkor mégsem mehetne úgy.


3-4 osztályos szint kevés lesz oda, ha a tanárok nem akarnak direkt átrugdosni.

2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, rosszul tanulsz! Órákon át magolni a szavakat totálisan értelmetlen! Úgy nem is lehet használhatóan megtanulni!

Hanyadikos vagy? Sose láttál még angol érettségit? Módod van rá, hogy megnézd, fenn van az interneten az összes eddigi.

Olvasni kell, szótározni, ahogy egyre többet olvasol, erre egyre kevésbé lesz szükséged, filmeket, videókat nézni. A megfelelő nyelvi csoportban vagy? Milyen a tanár? Az órai anyagot se érted? Osztálytársaktól kérj segítséget.

2018. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

12.-es vagyok

Rendes a tanár jól megtartja az órát jól tanít és sajnos semmit nem értek belőle...

Nyelvnél nekem kampec nagyon nincs nyelvérzékem...><

Nálunk nincsen felosztva az osztály külön csoportokra a szintjüknek megfelelően az összes angolos egyben van az osztályból órán. Nagyon félek esetleg tippeléssel sikerülhet :( ?

2018. ápr. 2. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi pontot nyilván tippeléssel is lehet, de abból azért nem jön össze a kettes.

Ez szakgimnázium? Milyenek a többiek? Nincs pénzetek magántanárra? A tanárt nem lehet megkérni, hogy korrepetáljon? De mondom, még egy osztálytársadat is megkérheted.

Mit nem értesz az órán? A szövegeket? A nyelvtant? A gyakorlatok megoldását? Mi a könyvetek címe és szintje? Órán nem csináltok érettségi teszteket?

Ha szövegeket nem értesz, szótározz és próbáld meg összerakni a mondatokat.

Eddig csont nélkül mindig átengedtek? A tanár személyesen hogy viszonyul hozzád? Diszlexia soha nem merült fel?

Nyisd meg egy másik ablakban ezt az oldalt, hogy az összes kérdésemre válaszolj, ne maradjon ki egy se.

2018. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2019. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!