Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisképzősökhöz kérdés! Lehet...

Kisképzősökhöz kérdés! Lehet jövőre esélyem bejutni (2018/19-es tanév)?

Figyelt kérdés
Most hetedikes vagyok, és mindenképpen szeretnék majd bejutni. A jegyeim közül csak a matek és a fizika az, ami nem ötös. Animáció szakra szeretnék majd menni, és a rajztanárom is azt mondja, hogy tehetséges vagyok. De ha nem is ide, tudnátok más művészi iskolát ajánlani, ahol animációt tanulhatok??!

2018. ápr. 3. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a tanévet félreírtam, 2019/20-as tanévet akartam, nem tudom, hol jártam xd
2018. ápr. 3. 10:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj egy nagyon jó központit és bennt vagy bárhol.
2018. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D bárhol, csak a Kisképzőben nem. Az általános iskolai rajztanárod mondja, hogy tehetséges vagy gondolom... sajnos a legtöbbjük nem tud hozzásegíteni a felvételihez :( Sürgősen kezdj el külön tanárhoz járni és ha meg tudod oldani, akkor kezd el a Kisképző előkészítőjét is. Ezek nélkül nulla esélyed van bejutni. A 4 órás rajz felvételi nem véletlen van kitalálva! Ott senkit nem érdekel, hogy hanyas vagy fizikából! Animáció van még a Jaschikban... csak végső elkeseredésedben válaszd a Jaschikot.
2018. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az tök jó, hogy ha jól tanulsz, mert legalább amiatt már nem kell izgulnod, hogy a rossz tanulmányod miatt nem vesznek fel, de......

Mindenképpen készülj a felvételire és itt nem arról van szó, hogy ügyi vagy rajzból.

Amit a felkészítő tud adni, hogy speciálisan a felvételire készít fel. Azokra a feladattípusokra, amik az alkalmasságin vannak, így nem megy el az energiád más irányba.

Az én ismerősöm nem tanult évekig rajzolni, de két hónapig mást sem csinált csak hokedlit meg profilt rajzolt, meg profin elkészítette a beadandó 3 lapot. Ha tehetséges vagy, akkor felvesznek. Hajrá!

2018. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szioo 🤗 én most ebben az évben voltam felvételizni ha érdekel valami nyugodtan írj 🔥
2018. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Tudom, hogy sok különbség van a két iskola között, de mindegyiket ismerem elég jól. Én bátram ajánlom a Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnáziumot is. Ott is tanítanak mindent, animációt is. Vannak gondok rendesen az iskolával, de a Kisképzővel is, és csak kétzárójeles megjegyzés, nem kell mindent elhinni a két suliról, mert a vélemények túlnyomó többsége sajnos ferdít. Én azt mondom, hogy van időd majd meglátjuk dönsd el melyiket akarod jobban,de mindegyiket nézd meg. Mindegyiket jelöld meg sztem. Sok sikert:)(Ha kérdésed van a Jaschikkal kapcsolatosan nyugodtan írj)
2018. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok tényleg! A Jashcik (vagy ahogy írják) az is jó lesz, ha a Kisképzőbe nem vesznek fel. Az unokatesóm, aki jövőre fog ott végezni, ő is fog majd felkészíteni, meg az Előkészítőre is tudok majd menni már. A színes és a sima grafitos csendéleteim eglszen jók szoktak lenni, párat muttattam az unokatesómnak, és szerinte is jók. A felvételivel szerintem nem lesznek gondjaim. Csak az a bizonyos dolog, ami engem zavar, az a portré, mert arra rá kell feküdnöm. Nemtom, nekem embert rajzolni rohadt gáz. Valahányszor megpróbáltam, olyan lett mint egy rossz Picasso. Mégegyszer köszönöm az ajánlásokat, válaszokat!
2018. máj. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!