Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diákmunkából származó...

A diákmunkából származó jövedelmet is fel kell tüntetni a kollégiumi jelentkezésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén érettségizem és mivel messze lakok az egyetemtől, így kollégiumba kellene mennem, mivel albérletre nincs pénzünk. Szerintem van esélyem bekerülni, de azt is hozzá kell tennem, hogy csak akkor tudok továbbtanulni, ha diákmunkát végzek, de ekkor jön a probléma, hogyha a diákmunkát is fel kell tüntetni a következő kollégiumi pályázat során, akkor attól tartok, a szociális pontszámaim eléggé megcsappannának és lehet, hogy nem kerülnék be kollégiumba.



2018. ápr. 3. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem ne tuntesd fel. Az egyetem nem adóhatóság, nagyon rossz következménye nem lehet.
2018. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne írd be!

A legtöbb helyen nem is a távolságot nézik, hanem a szüleid és a te jövedelmed összegét és hogy hány fő osztozik tajta. (Lakcím kártya alapján)

Haverom nem kapott kollégiumot, mert a szülei jól keresnek. Pedig szinte az ország másik felén lakik. Menjen albérletbe, a szülei meg tudják fizetni...

Szociális ösztöndíj megállapításánál is csak ezt nézik.

2018. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!