Ezt hogyan igazoljam?

Figyelt kérdés
Jogra megyek, és ugye majd a jelentkezéshez, amit mar februárban leadtam még hozzá kell csatolnom az OKTV-eredményemet, mert bejutottam a döntőbe. Csak az első hármat hívják meg az eredményhirdetésre, gondolom, ők oklevelet is kapnak. Én most olyan helyen vagyok, hogy valszeg nem leszek dobogós, és akkor mi is kapunk oklevelet vagy hogy bizonyitjuk, hogy döntősek voltunk?

2018. ápr. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a felkészítő tanárodat, vagy írj az OKTV illetékeseinek, hogy milyen módon tudják majd igazolni a részvételedet és a döntős szereplést.
2018. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kétszer jutottam OKTV döntőbe, de egyszer sem az első három közé, szóval megbízható forrásként állíthatom, hogy fogsz kapni oklevelet (keményebb, díszes lap) és egy igazolást is (sima fehér lap fejléccel), amivel igazolni tudod az eredményt. Az iskolának fogják küldeni majd, érdemes majd idővel rákérdezni náluk, nehogy elkeveredjen!
2018. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2018. ápr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!