Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Soter-line tanfolyamokról...

Soter-line tanfolyamokról vélemény?

Figyelt kérdés

Főleg a műtárgyvédelmi asszisztens és a kiadványszerkesztői tanfolyamról (egyik engem, másik tanfolyam meg ismerőst érdekli) szeretnék véleményt, de akár más tanfolyamot igénybe vevő válaszának is örülnék.


Már volt ilyen kérdés, de ott gyanúsan sok friss regisztrációs írt véleményt, hasonló stílusban, ez egy kicsit furcsa volt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb.. Erről beszélek. Mintha magukat reklámozták volna.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. ápr. 6. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket messziről, ha jót akarsz.
2018. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben kaptam privátot is, ahol leírták, hogy kerüljem. Nem is jelentkeztem.
2018. okt. 21. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Leírnátok nekem is, hogy mi a gáz velük? Korábbi (2010-2012) véleményeket sokat találtam, de az utóbbi időben nagy a csend...
2018. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!