Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből áll egy emelt fizika...

Angyal Nóra kérdése:

Miből áll egy emelt fizika érettségi?

Figyelt kérdés

Azt szeretném még tudni, hogy

-Miben tér el az emelt kémiátol?

-A kémi vagy a fizika emelt a könnyebb?

-Milyen számolások vannak?

-Bele lehet e halni? :D


2018. ápr. 10. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most fogok emeltezni kémiából. Én értelemszerűen a kémiát választottam, egyrészt érdekesebb, másrészt jobban átlátom, meg tudom tanulni, de hát kinek mi. Írásbelin 3 fajta feladat van fizikából, tesztes, témakifejtős és persze számolások. Kémia írásbeli kicsit változatosabb, illetve szóbelin 3 tétel van (hosszan kifejhető elmélet; kísérlet - van, hogy el is kell végezni; egy újabb elmélet, de erről csak pár percben kell beszélni, fizikán csak kettő - egy elméleti és egy méréses. Tanulni kell mindkettőre szorgalmasan, és akkor nem lesz gond. Írásbeli mindkettőnél 4 óra hosszú, a szóbeli meg 20 perc. :)


Egyébként ha orvosira készülsz, akkor a kémiát ajánlom. De ha a fizika jobban megy, akkor válaszd ezt. :)

2018. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!