Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályfőnököm azt akarja,...

Osztályfőnököm azt akarja, hogy induljak a környékbeli iskolák futsal bajnokságán, de én csak papíron értek ehhez, mit mondjak, miért nem megyek? 16/f

Figyelt kérdés
A heti 5 tesi 2 délutáni óráját futsalos egyesületi papírral igazoltam az elmúlt 2 évben meg idén is, de valójában nem járok, csak egy ismerősünk adta. Valójában viszont teljesen kétballábas vagyok minden ilyesmiben, szóval nem akarok indulni bajnokságon, de az ofőm úgy tudja 2 éve futsalozok, mit mondjak neki, miért utasítom vissza? Ráadásul tanítási időben lenne, szóval nem tudom mit mondjak neki :D

2018. ápr. 15. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd akkor mondjuk, hogy félsz hogy egy összeválogatott új csapattal nem menne jól, vagy egyszerűen vállald el aztán "betegedj le" előtte, bár ez a kevésbé jó ötlet :P
2018. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van papírod, hogy jó vagy belőle, csak hogy jársz 😁 Nézd át a szabályokat aztán menj el, csak tudsz már focizni valamennyire. Szerencsére nem box 😂
2018. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy nem szeretnél menni

Kérdezi, hogy miért, mondd meg , hogy mert nem

Tovább kérdezi, mondd meg, hogy nincs kedved

Tovább kérdezi, mondd megint, hogy nem szeretnél menni

És ez így mehetne folyamatosan, egyszer csak megunja a kérdezgetést.

2018. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Kérdezi, hogy miért, mondd meg , hogy mert nem

ide is a végére, hogy szeretnél

asszem,vagy már nemtom,de érted:D Egyszer csak feladja a noszogatást , meg a kérlelést:D

2018. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, meglettek végre elegen a résztvevők úgyhogy végtére megoldódott a gond :D
2018. ápr. 17. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2018. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!