Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van ez az ötven óra közmunka a középiskolásoknak. Szeretném egy óvodában teljesíteni de nem tudom hogy milyen fajta feladatokat kell elvégeztem. Tudnátok példákat/tapasztalatokat mondani?

2018. ápr. 20. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Pedofil vagy? Csúnya dolog a molesztálás!
2018. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy nem... Nem hinnem hogy egy egyszeru kérdésből maris erre kellene következtetni. Egy ártatlan kerdes volt mert nem tudom hogy hol fogom teljesíteni a kötelező közmunkát... Es szerettem volna tudni hogy ha például egy óvodába megyek ott milyen feladatokat kell teljesítenem. Nem tudom hogy egyeseknek miert kell egyből kotozkodnie. Ha meg ennyire unod az életed akkor nem itt kene mocskolodni
2018. ápr. 22. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk előző nyáron volt egy lány, aki 5*4 órát így teljesített. Ő végig velünk, óvónőkkel volt szinte, játszott a gyerekekkel, segített a gondozási feladatokban (pl. öltözés, étkezés). Néha besegített a dadusoknak apró feladatokban.
2018. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!