Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan tudtok tanulni,...

Ti, hogyan tudtok tanulni, ebben a melegben?

Figyelt kérdés

A nyakamon van vagy 80 tétel [ szóbeli érettségi maradt bő egy hetem ] és még semmit sem tudtam megtanulni, mert nagyon melegem van.

Tippek,Ötletek !?:P


2010. jún. 13. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se tudtam semmit. Jövőhéttől vonulok le a pincébe tanulni, ott jó idő van.
2010. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is még van 60tételem amikből semmit nem tudok. A szüleim a család usziba mászkálnak én meg döglök a meleg szobába és próbálok tanulni...(nem nagyon megy) 23a körül megyek szóbelizni :-S

Én beszoktam feküdni a kádba egy kis langyos vízbe és ott átolvasgatom az eddig megtanultakat.

A tanulási szünetekbe (1órát tanulok, 1órát pihenek) sétálok egy kicsit, és lezuhanyzok, aztán folytatom a tanulást

2010. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem lassan vége a vizsgaidőszaknak, már a vizsgáimat szerencsére letudtam még a nagy meleg előtt, de még vissza van két szigorlat (pedagógia, pszichológia).

Igazából az én tanulási stratégiám: Úgy olvasom át, hogy elképzelem, hogy ülök a tanár előtt, és mondom.

Nem tudok nagy csöndben tanulni, úgyhogy vagy zene vagy meccs mellett, és amikor már nagyon oda vagyok a melegtől, akkor langyos zuhany. Ja, és sok folyadék! :)

Sok szerencsét!


21/L

V

2010. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat: ) látom nem csak nekem van problémám ilyen téren...:D

Hát én nem tudom, hogy mit kellene csinálni, mert próbáltam már, hogy jó oké akkor este ülök neki tanulni, de akkor sem hűl le a levegő annyira... én is 23-24 körül megyek szóbelizni, de áhhh ez kész...:D

Nem is érdekel annyira már egy tétel sem, de gondolom ezzel sem én vagyok csak egyedül így.:D

2010. jún. 13. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Éljen a légkondi :)Illetve érdemes beszerezni egy ventilátort, hasznos tud lenni.
2010. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van klímánk is, + ventilátor is 3 db.:D

De nem szeretem, mert fejfájást okoz egy idő után mindkettő:S

2010. jún. 13. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!