Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ért valamilyen szinten a...

Timizza34 kérdése:

Aki ért valamilyen szinten a közoktatási törvényekhez az kérem segítsen!?

Figyelt kérdés

9.-es lány vagyok, és pár hónapja jött egy új tesitanár az iskolába, aki állandóan szapul minden osztályt, (A 10.-dik osztáyosoknak meg k***a anyázott is) mivel nem vagyok manöken alkat és van rajtam felesleg, ezért mindig baszogatni szokott hogy nem tudom normálisan megcsinálni a feladatokat (én igyekszem és a legjobb tudásom szerint csinálom)

A mai nap folyamán történt első órámba (testnevelkedés) hogy iszonyatosan rosszul voltam, hányingerem volt, görcsölt a hasam

A tanár szeme láttára vettem be egy görcsoldó gyógyszert, aztán olyan rosszul voltam hogy el kellett szaladnom hányni, de erről nem kérdeztem meg a tanárt mert tuti hogy végighánytam volna a tornatermet

És beírt egy szaktanári figyelmeztetést hogy én engedély nélkül elmentem a BÜFÉBE.

Más osztály is panaszkodott rá nem is egyszer, de a tanárok nem hiszik el

Valaki tudna segíteni hogy ilyenkor mi a teendő?



2018. ápr. 24. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hányd le...
2018. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

először szólni a szülőknek, majd ők szólnak az ofőnek, ha ő nem csinál semmit, akkor az igazgatónak

másodszor pedig tojni a figyelmeztetőre, a kutyát nem fogja érdekelni

2018. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!