Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem és nyelvvizsga....

Palilaci kérdése:

Egyetem és nyelvvizsga. Felvetélellel kapcsolatos kérdés? Lecsúsztam az idei tanévről?

Figyelt kérdés

Áprilisi vizsgaidőszakban voltam nyelvvizsgán. Ma jött az email, sajnos nem lett meg. A júniusi vizsgaidőszakra tudtam kapni legközelebb időpontot (jún 2-11ig). A legjobb esetben is meglenne július 10re az eredmény, szóval a felvételi dokumentumok pótlása megoldható, de legjobb tudomásom szerint maga a bizonyítvány csak később lesz átvehető (Origo B2) így szinte biztos, hogy nem fogom tudni beírni a törzsszámát a bizonyítványomnak.

Ilyenkor mi a teendő?



2018. ápr. 29. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem számítják be, sajnos:(
2018. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Én TELC-nél csináltam, de úgy emlékszem, hogy lehetett kérni "gyorsított" eljárást. Persze pénzért cserébe.

Nézz szét, hátha lehet ott is.

2018. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!