Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedden lesz szóbelim de...

Kedden lesz szóbelim de eszméletlenül félek tőle! Töriből elég keveset tudok pár mondat tételenként de állítólag meglehet csinálni nulla tudással mert ott van atlasz meg forrás?

Figyelt kérdés
Szóval meglehet csinálni ezekkel a segítségekkel?
2010. jún. 13. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg. Csak nem mindegy hanyasra. Én is kedden szóbelizek:/ De már valahogy nem is érdekel. Nem tanultam rá túl sokat...
2010. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért jó ha képben vagy valamennyire, nálam A meg B tétel volt töri érettségin, a B-hez jó volt az atlasz (kereskedelmi utak a 13.században) az A-hoz meg nem (II József)... Amúgy meg ilyenkor a tanárok nagyon jó fejek, kihúzzák belőled a minimumot legalább, már csak azért is hogy ne égjenek be ők sem az érettségi elnök előtt, szóval ne aggódj!! Egy kalappal.
2010. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát legalább a minimum szintre azaz 10%

Jaj minden bajom van, főleg hogy tudom hogy van 22tételem töriből és nem az lesz hogy kihuzok olyan tételt ami megegyezik a tanult tételem cimével hanem vagy máshogy lesz fogalmazva vagy pedig abbol csak egy részt kérnek:S

2010. jún. 13. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A címmel ne foglalkozz, ha kihúzod úgyis érezni fogod hogy melyik téma az amelyikről beszélned kell. Kezdd el mondani a tételed amit átnéztél, megtanultál, aztán ha látják hogy tudod, és tudsz róla beszélni valamennyire akkor már meg is állítanak és tovább lépnek a B részére a tételednek. Amúgy nekünk még volt előtte kidolgozási idő is, szóval azalatt a 10 perc alatt csak kitudsz préselni magadból valamit.
2010. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen B részre a tételben? Milyen rész? Hány rész van? :D Ez nekem új :D
2010. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egy tételnek A meg B része volt. Az A rész egy elméleti kérdés, a B rész pedig gyakorlati volt (inkább összefüggésekre kérdezett rá, ill térkép alapján lehetett válaszolni)... 8 osztályos gimibe jártam, a mi szóbelink ilyen volt. Plusz a végén az 5-ösért kaptam egy olyan kérdést, hogy II József idejében, tehát vele egyidőben kik uralkodtak még Európában. Kicsit leizzadtam, de tippeltem és bejött. :D Na de azért nem volt olyan vészes és nehéz mint ahogy most lejöhet írásban!
2010. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!