Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jegesmedvékkel foglalkozó...

Jegesmedvékkel foglalkozó szakdoga témára találnék konzulenst?

Figyelt kérdés

A Szent István Egyetemen tanulok, mint természetvédelmi mérnök hallgató, és az lenne a kérdésem, hogy ha érdekelnek a jegesmedvék, az ő kipusztulásuk, megmentésük, a globális felmelegedés hatása rájuk, erre találok konzulenst? Az egyetemen nincs ilyen aki ezzel foglalkozik, sőt, mindenki a hazai fajok vizsgálatát erőltetni, de nekem mások az elképzeléseim.


Szerintetek van rá esély, vagy hagyjam és írjak olyanról szakdogát ami nem biztos, hogy érdekel, de kisebb macera?



2018. máj. 6. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetemen nincs ilyen aki ezzel foglalkozik"

Olyan sincs, aki legalább tanácsot adna, hogy merre keresgélj? Esetleg ne jegesmedve szakértőt keress, hanem klimatológust, meteorológust, vagy akár geológust, aki az éghajlat történetét, földtörténeti változásait ismeri.

2018. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet konzultálni pl. a budapesti állatkert gondozóival, akik a jegesmedvéket is ellátják.
2018. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van oylan, aki segít tanácsot adni, úgy értettem azt a mondatot, hogy külső konzulens mindenképp fog kelleni, mert a SZIE-n belül nem vállalják. De köszönöm a válaszokat, akkor utánanézek ezekben a körökben.
2018. máj. 6. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Válassz hazai fajt
2018. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Látom nem értetted meg amit mondtam. Ismétlem: "Nekem mások az elképzeléseim"
2018. máj. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!