Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van itt pedagógiai assziszt...

Ha van itt pedagógiai asszisztens, elmondaná, hogy mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy milyen feladatokkal bízzák meg a pedagógiai asszisztenst, vagy az olyan pedagógust, akit egy iskola pedagógiai asszisztensként alkalmaz. Mert leírva én is láttam már, hogy mi minden lenne a feladat, de a gyakorlatban nem tudom, hogy ez hogyan működik. Hogyan telik egy napja? Mindig ugyanazt csinálja? (pl: vigyáz a gyerekekre szünetben, elviszi őket ebédelni stb.) vagy változatosabb?


Hálás köszönet minden hozzászólónak!


2010. jún. 14. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, h milyen iskolában vagy az, de...

Statisztikát csinálja(ez az egyik legfontosabb), órákat helyettesít ha beteg egy tanár, ezt-azt legépel, meg felvisz a számítógépbe(tanulók adatai pl)

2010. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De minden nap megvan az a fix dolog, amit csinál vagy minden reggel úgy megy be, hogy nem tudja, ma éppen mit osztanak neki, hogy csinálja meg.


Gondolom, hogy ami miatt bejött ez az internetes napló, azt is szerkesztenie kell valakinek, oda felvinni a jegyeket (Gondolom ez a rendszer olyan lehet, mint az egyetemen a neptun vagy ETR renszer).


A naplókat írja, helyettesít és még mit csinál? Teadélutánt, színházlátogatást, játszóházat stb. szervez?


Az egyik egy középiskolában lenne, a másik általános iskolában.

2010. jún. 14. 09:36
 3/3 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, de nem sokan válaszoltak :(
2014. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!