Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A keddi matek erettsegin...

A keddi matek erettsegin puskazhatok?

Figyelt kérdés
A keddi matek erettsegin hasznalnam a photomath alkalmazast. Szerintetek?
2018. máj. 6. 23:04
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
94%
Engem nem zavar. Csak megszivatsz vele mindenkit, aki egy teremben írja veled. És ugrik az érettségid. Nem nagy dolog.
2018. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mashogy nem lenne meg a 25 pont..
2018. máj. 6. 23:13
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
A telefonokat ki kell rakni az asztalra.
2018. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ket telefon.
2018. máj. 6. 23:23
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ötlet
2018. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha lebuksz az egész osztály bukik. Akkor inkább egyedül bukj meg, minthogy másokat húzz magaddal, mert abból rosszul jársz szerintem. A 25 pontot simán összelehet szedni.
2018. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
A saját- és társaid érdekében kérlek, ne próbálkozz!
2018. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem tiltja meg, de ha kitudódik, akkor jobb ha az északi sarkra költözöl. Bár ki tudja, még ott is utolérhet a többiek haragja...
2018. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg hülyeség, szinte biztos lehetsz benne, h elkapnak, és mindenki szív, nem csak te. Ráadásul ezt meg is jegyzik, szerinted a többi érettségi tárgyból hogy fognak majd hozzád állni ezek után a szóbelin? Én diszkalkuliával letettem a matek érettségit, igaz, pont 26 ponttal, tehát feltételezhető, h a javítást végző tanár is jóindulatú volt. Ebből látható, kár túlreagálni a matek érettségit. Ráadásul ha jól tudom, abban az esetben, ha mégsem érnéd el a ponthatárt, húzhatsz belőle szóbelli tételt, onnan meg már végképp átrugdalnak.


Ne parázz, 10 év múlva ezen fogsz röhögni, mint én most! :D

2018. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Így van, ezen nem kell parázni, mert még az utolsó c. gyerek is össze tud kaparni annyi pontot, hogy meglegyen a minimum.


Ha már puskázás, had osszak meg egy vicces történetet, hátha jó kedvre derít így érettségi előtt: A régi időkben az egész írásbeli vizsga úgy ment, hogy ameddig a diákok írták a vizsgalapot, addig a rádiókban már adták is le a beszélgetés műsort, amiben elemezték a feladatokat és esetleg megoldásokat is bemondtak. Na, és volt, hogy a szomszéd épületben bömbölt a rádió, a suliban meg ugye nyitva voltak az ablakok, mert 40 fokos hőségben mégsem csukhatták be...

2018. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!