Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit értenek a "Processed in...

Mit értenek a "Processed in the destination country" tracking update alatt?

Figyelt kérdés
Külföldről rendeltem egy csomagot (lassan már 1 hónapja), eddig folyamatosan amióta feladták "In transit"-be volt. Múlt héten 2018-04-30kor jött az update (amit a kérdésben is írtam), viszont azóta megint semmit. Próbáltam neten rákeresni de szinte semmit se találtam. 1 hasonló kérdést választ találtam ahol állítólag azt írták hogy ez azt jelenti a Budaörsi Logisztikai Központban fel lett dolgozva és most a következő update az az lesz mikor országon belül elindul a szállítás+kézbesítés. Ez igaz? Sokat olvastam és tisztába vagyok vele hogy lassú a magyar posta, de hogy 1 hetet álljon egy központba "csak úgy ni" az már tényleg sok? Azért momdom hogy csak úgy ni mert ha jól tudom már ilyenkor át ment a bizonysági vám ellenőrzésen szóval nem arra várok... (Vagy én rosszul tudom?)

2018. máj. 7. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A mondat azt jelenti, hogy a célországban fel lett dolgozva, szóval gondolom igen. De írhatsz nekik ha gondolod, bár külföldről sokszor hónapokig tart mire ideér egy csomag, az azért érdekes ha már az országban van és ennyi idő alatt se sikerült kihozniuk.
2018. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hét?? Ha vám alá vonják és fizetned kell akkor 2 hétig is dekkolhat Budaörsön!
2018. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!