Érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy a legtöbb tanár azt szereti, ha azt írjuk bele a tételbe, és azt mondjuk el, amit lediktált, amit ő fontosnak tartott. Ha azt adjuk vissza, amit tőle kaptunk.

Csakhogy van ezzel két problémám: egyedül a történelem tételeimre mondanám azt, hogy tökéletesen kidolgozottak, nyelvtanból és irodalomból elég hézagosak, van, amiről még nem is beszéltünk az évek során, mégis ott van a tételek közt, mint témakör. Irodalomból úgyszintén van egy csomó dolog, amit még nem vettünk, nem lenne honnan kidolgoznom.

A másik problémám, hogy egy csomó, már meglévő anyag elveszett, ugyanis volt egy költözésünk, ahol a legtöbb füzetemet elnyelte a föld, így csak az internet alapján tudom kidolgozni a tételeket...

Csakhogy az internet tele van hülyeségekkel/megbízhatatlan információkkal/fölösleges adatokkal.

Nincs valakinek egy vészhelyzeti mentőötlete, mit tehetnék ez ügyben, honnan szerezhetném meg a tételeket?


2018. máj. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mikor én érettségiztem volt, hogy innen egészítettem ki őket.

2018. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nezz meg tobb tetelt a neten es azokbol olozz ossze egyett magadnak. A lenyeget mondd el a szobelin es az aprosagokkal egeszitsd ki. A fontos, hogy magabiztosan beszeld vegig az idot (sztem az a legjobb ha azt mondjak koszonom eleg volt lejart az ido es nem tudod befejezni) mert igazabol csak annyi a lenyeg, hogy lassak, tudod a tetelt, vegig tudnad mondani es ezt normalisan kommunikalva, ertelmesen, osszeszedetten teszed :)
2018. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!