Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rektori kérvényt látszani...

A rektori kérvényt látszani fog valahol a diplomámba, hogy kértem?

Figyelt kérdés

Van egy tantárgy ami sajnos 3szora sem sikerült. Azt mondták a to-n hogy rektori kérvényt lehet irni. Ez nekem látszani fog a diplomámba, vagy a végbizonyítványomban.

Mert gondolom a leckekönyvembe beirják.


2010. jún. 14. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

ha lesz diplomád

akkor nem

2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A diplomában még átlag sincs, semmi, csak egy diploma. :D Kapsz mellé egy supplementet, abban benne van kb a leckekönyved tartalma, it milyen eredménnyel végeztél el, ebben lehet ott van, h mi nem sikerült, de lehet csak a sikeresen kollokvált feltétel, most így nem tudom. :S
2010. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a szabályzatot és oda az van irva, hogy az oklevél minősítésében a szigorlatok átlaga, diplomavédés, és az államvizsga kerített átlaga kerül. Akkor ez nem lesz bele irva. És a diplomától csak egy félév választ el..
2010. jún. 14. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor is megfogom csinálni!
2010. jún. 14. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
üdv, melyik egyetemre/karra jársz? engedélyezték felvenni?
2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen engedélyezték. :D


NYME

2011. jan. 17. 22:31
 7/8 anonim válasza:
Szia, sajnos ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. Nem tudnál segíteni privát üzenetben, hogy mégis hogy kell egy ilyen kérvényt megírni, vagy te hogy írtad meg? Nagyon hálás lennék, ha tudnál segíteni! Előre is köszönöm! E.
2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyire sürgős? Nekem most egy a vizsgára kell nagyon tanulnom. Jővő szerdáig ráér. Utána szivesen segítek. Mert valahol meg van a gépen csak meg kell keresni.
2011. máj. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!