Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önismereti tanfolyam? (FONTOS)

Önismereti tanfolyam? (FONTOS)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, introvertált és szociális szempontból nulla. Ismertek olyan tanfolyamokat, ahol hasonló korú, bizonytalan embereknek segíteni megismerni és elfogadni saját magukat, másokat, illetve segítenek egy megfelelő szociális élet kiépítésében? Nagyon fontos lenne, kérlek ha tudtok válaszoljatok. Köszi!

2018. máj. 13. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem tanfolyamon tanulható. Pszichológus tud segíteni. Mielőtt rosszra gondolnál, oda nem beteg emberek mennek. Önismeret fejlesztése, önbizalom növelése, a jövőd megtervezése, mindenben tud segíteni. Tanfolyamon nem tanítják, hogy találd meg önmagad.
2018. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak színi tanodák is, amik nem feltétlen azért tanítanak színészetet, hogy tényleg színészek legyenek majd azok, akik oda járnak, hanem pont személyiségfejlesztési céllal.

De egyáltalán az ország melyik részén kéne ilyesmi?

2018. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha megtanul színészkedni, az király lesz... jah. Mert belül változni fog tőle? Van még aki hisz a Fake it until you make it-ben, 2018-ban? Félelmetes.
2018. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Fogadd el hogy introvertált vagy,én is az vagyok és többnek erzem magam az extrovertàlt suttyóknál.
2018. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mert ha megtanul színészkedni, az király lesz... jah. Mert belül változni fog tőle?"


15 éves, tehát folyamatosan változik. Nem mindegy, hogy milyen irányban. Nem olyan nagy öröm egyre zárkózottabbá válni egy egész életen át, és ebben igenis segíthet akár egy ilyen is, mert önbizalmat ad, fejleszti az önismeretet, stb.:

[link]

2018. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ez még véletlenül sem a reklám helye...
2018. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, bárhová elmegyek, csak el tudjak érni valamilyen változást. Pszichológust valaki esetleg tudna ajánlani?
2018. máj. 13. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem reklámozni akartam, csak ez volt az első, amit kidobott a gugli. De van egy csomó másik is, gondolom, a helyi művházakban érdemes érdeklődni.
2018. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#4 ... Csak ne csodálkozz, ha az emberek meggyűlölnek...
2018. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!