Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mi van ha szóbelin...

S. O. S. Mi van ha szóbelin megbuktatnak? S. O. S.

Figyelt kérdés
Ősszel újra kell érettségiznem?
2010. jún. 14. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem vagy vele egyedül, mert nekem is újra kellesz. Holnap szóbelizek és semmit sem tudok:S
2010. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Az írásbelim 88% lett,de szóbelire egy fél mondatot nem tanultam meg.És ez nem olyan tantárgy amin átmész,ha felolvasod a tétel címét,csak a lényegre kíváncsiak,mellébeszélésre nem.
2010. jún. 14. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg minden érettségi tárgyból holnap megyek. És semmit sem tudok, szóval ennyi. Én sem olvastam el egy fél mondatot sem:D De hát mit csináljak ez vaan:D
2010. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azért szívok,mert nem hagytam rá időt,csak a többivel foglalkoztam,ez a tárgy maradt utoljára és már nem állok neki megtanulni,a többi 72 tételt betéve tudom kívülről,belülről,elölről,hátulról..
2010. jún. 14. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha tanultál volna, átmehettél volna. Ha holnap, vagy azután újra szóbeliznél, újra megbuknál, mivel egy-két nap alatt nem tudsz megtanulni semmit.
2010. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ha tanultál volna, átmehettél volna"

Te milyen időben írsz? Még nem tartunk ott,hogy "átmehettél volna"................esetleg átmehetnél

2010. jún. 14. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajam, és van forrás, meg pár szót úgy is tudunk mondani, szóval azzal, hogy átmegyünk nem lesz semmi gond, csak nem lesz olyan jó jegyünk, de ez van:D

Nyugi, már pár szóra megadják a 10%-ot:) am az első voltam xD

2010. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyelvből mi a forrás,hmmmmmmm???

Nem tudok az adott nyelven beszélni,csak ha bemagolom,de most már csak arra van időm,hogy a fontosabb tárgyaimat átismételjem.

2010. jún. 14. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyelvből nincs forrás, de hidd el, ott a tanár nagyon sokat tud segíteni, lehet terelni a témát könnyebb területre, és ha mázlid van, akkor az elnök nem is ért az adott nyelven:)

Szóval szerintem tuti nem fogsz megbukni. Én is nagyon félek már a holnaptól. Sok sikert!

2010. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Á lesz,ahogy lesz,azt már csak el tudom mondani,hogy mi a nevem.:P

Én is szorítok nektek!

2010. jún. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!