Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a képzési idő másfélszerese...

Ha a képzési idő másfélszerese akatt teljesítem a szakot, akkor az végig azt jelenti, hogy állanmi ösztöndíjas maradok?

Figyelt kérdés
Kicsit összezavarodtam, mert mindenhonnan mást hallok. Én eddig úgy tudtam, hogy ha mondjuk 6 félév a bsc, akkor 9 alatt tértésmentesen megcsinálhatom. Most viszont azt mondja az egyik szaktársam, hogy egy évet csúszhatok csak díjtalanul. Árvaellátás folytonos folyósítása miatt húzok rá még egy félévet, nem azért mert annyira inkompetens lennék :)

2018. máj. 15. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg van adva, hogy egy év alatt hány kreditet kell kötelezően abszolválni illetve az, hogy mennyit bukhatsz el maximum.

Amennyiben valaki lassabban szeretné kijárni, hát lassabban fogja. Megvan rá a lehetősége. De az ne a bukdácsolásról szóljon vagy szerencsepróbálásról.

2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idén abszolváltam, csak egy félévet még rá akarok húzni, hogy kapjam az árvaságit, mert nálunk a szakdoga 10 kredites kurzus és a konzulensemmel lebeszéltem, hogy ráhúzunk egyet és TDKzok mellette. Csak a kérdésre szerettem volna választ kapni :(
2018. máj. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!