Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy 2 hét alatt...

Létezik, hogy 2 hét alatt meglehet szerezni a jogosìtvànyt?

Figyelt kérdés
Nem igazàn vagyok tisztàba, hogy is zajlik ez. Dolgozok, de lesz 2 hétvszabadságom.
2018. máj. 16. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Attol függ elmélettel együtt lehetetlen vezetni ha rendes az oktatod letudod vezetni Azt a kiírt 50 órát 2 héten belül.
2018. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is lehetetlennek tartom :(
2018. máj. 16. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Elméletben lehetséges, gyakorlatban már nem nagyon.

Először is le kéne tenned a KRESZ vizsgát, arra azért elég sokat kell tanulni, és időpontot sem biztos, hogy kapsz azonnal vizsgára. Aztán kéne egy elsősegélyvizsga ami nem nehéz, egy napi olvasással és józan paraszti ésszel letehető, de legjobb lenne egy egynapos tanfolyam rá. Ennek a vizsgájára is várni kell. Orvosi alkalmassági is kell, de az csak pár perc a háziorvosodnál.

Ha egyébként már tudsz vezetni, és a KRESZ-ben tanultakat alkalmazni is tudod, akkor bizonyos plussz pénzzel a kötelező harminc órát beírja neked, és elküld forgalmi vizsgázni, itt már azért könnyebb a dolog. Ha az előző dologba belement az oktatód, akkor bizonyára azt is tudja majd, hogy megint csak egy kis plusz pénzért, kinél lehet azonnali sikerrel vizsgázni.


Nekem 9 hónapba telt mire forgalmiból is levizsgáztam. Az első hónapban megvolt már a KRESZ, az elsősegély és az orvosi is, aztán három hónapot vártam míg vezetni kezdhettem, de mivel csak szombaton és szünetekben(őszi, téli) tudtam vezetni 5 hónapba telt mire levezettem a kötelező óraszámot.

2018. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha B kategóriáról van szó akkor szerintem még mindig csak 30 órát kell vezetni. Nem hiszem, hogy két év óta változott volna.
2018. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy 2 hét alatt meglegyen!


Ott a KRESZ, ott a közúti elsősegélytanfi +vizsgák, + 30 óra kötelező vezetés - de ez utóbbi lóxarra sem elég!


A leghamarabb, akit ismertem és letette, az is 1 hónapig járt vezetni szinte minden nap, mire meglett neki de úgy, hogy előtte neki már meg volt a többi vizsgája és ismerőse volt az oktató, mert kevés a hely, mégis betette.


Szóval ha csak előtte nem csináltad már meg a kötelezőket és nem vezettél feketén, akkor nem létezik. De amúgy is hetekre előre adnak vizsgaidőpontokat szóval esélytelen!

2018. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ja, amúgy a 30 órát ne úgy képzeld, hogy végig is vezeted áááá, abból egy csomó idő elmegy az oktató magán ügyintézéseire, itt-ott megálltok-kiugrik-vársz rá, aztán kapásból 10-20 perced már el is szállt az amúgy sem 60 percből, mert csak 45-50 ténylegesen, amiből még ezek a kis kitérők is lejönnek, de nem szólhatsz, mert ki vagy szolgáltatva neki, meg amúgy is minden oktató ilyen, sőt vannak rosszabbak, akik még ordítanak is rád, ha valamit elcseszel, szóval a 30 órát nyugodtan megszorozhatod még min. kettővel, hogy kijöjjön az alapod és akkor még optimistán is fogalmaztam, de ez az igazság...!
2018. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Pl. nálam az oktató megmondta, hogy csak heti 2-szer tud vállalni. És annak is örültem, mert jó oktató volt, és egy héttel a KRESZ vizsga után már vezethettem.

2018. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nagyon nagy dolog 1 héttel a kresz vizsga után vezetni, mert valahol 1-2 hónap is eltelik, mire bejuthat a tanuló a körbe, annyira sokan akarnak vezetni és annyira kevés az oktató a szigorítások miatt!
2018. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) akkor sajna ez van.
2018. máj. 16. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
én most jelenkeztem elméleti kresz vizsgára.Minden hét második napján derul ki mikor kapsz idöpontot.Jó ha májusra kapok ..
2018. máj. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!