Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vettél már részt valamilyen...

Vettél már részt valamilyen Aiesec programban?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kérlek mesélj róla egy picit! Aztán még lenne néhány kérdésem :)
2018. máj. 20. 22:58
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy neked érdekes-e még, de lehet másnak az.

Szóval én pár éve voltam önkénteskedni Spanyolországban. Gyerekekkel foglalkoztam, előadást tartottam nekik, játszottam velük meg ilyenek. Nekem nagyon jó élmény volt. Fejlődött a nyelvtudásom, sok új barátot szereztem és szerintem sokkal nyitottabb lettem.

Egyébként jelentkeztem a holnapjukon, aztán megkerestek és elmondták a további tudnivalókat. Volt interjú is. Az kb annyi volt, hogy meséljek magamról és hogy miért szeretnék menni.

Ami még talán így érdekes lehet, hogy kellett valamennyi administration feet, de cserébe viszont volt hol laknom ingyen és napi egy kaját is magába foglalta. Szóval anyagilag szerintem jól jöttem ki, mert 6 hetet voltam kint és amit fizettem az ilyen 30 000ft körül volt azt hiszem plusz ehhez jött a repjegy és amit ott szabadidőmben költöttem városnézésre, kajára stb (de ez már opcionális ugye)

2019. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!