Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek csökkeni fognak a...

Szerintetek csökkeni fognak a ponthatárok gyógyszerészeten?

Figyelt kérdés
Elsősorban a debreceni és a pécsi egyetem érdekelne.

2018. máj. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a biosz lekuzdheto vokt, de a kemia eleg kifogasolhato. Szerintem ott keves kiemelkedoen jo eredmeny szuletik. Ettol fuggetlenul sterintem tartja a tavalyi ponthatart majd a szak, mivep akkor csokkentettek. Elso helyen hova jelentkezel? Higyan sikerultek az erettsegik?
2018. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debrecen. Hát nem érzem túl fényesre. Ezért reménykedem csökkenésre.
2018. máj. 21. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A központi ponthatár GYTK-ra 385, ez alá nem csökkenhet államin. Pécsett (és Szegeden) tavaly pont ennyi volt a ponthatár, ergo nem, nem csökkenhet. Debrecenben van esélye szerintem, hogy a tavalyi 390valamennyi csökken kicsit.
2018. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dori9911 válasza:

Szia! Én is DE-GYTK-ra jelentkeztem. :)

Ha megnézed a statisztikát, akkor látod hogy kevesebben jelentkeztek, ilyenkor általában a ponthatár csökkenni szokott. Nagyon remélem hogy nem fog emelkedni! :D

2018. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!