Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell koeszba jelentkezni?

Hogyan kell koeszba jelentkezni?

Figyelt kérdés
Jövőre egy olyan gimiben megyek aminek nincs kollégiuma,ezért egy másik középsuli kollegiumába mennék. Az oldalon csak annyi van hogy a beiratkozásra kell vinni a kollégiumi jelentkezési lapot,azt azonban nem találtam meg az oldalon ez mikor lesz, illetve azt se tudom hogy nekem (mivel amúgy nem abba a suliba megyek) hova kell vinnem. Amikor ki kellett tölteni a középiskolákba szóló jelentkezési lapot bejelöltem,hogy kollégista szeretnék lenni. Kérlek adjatok valami tanácsot,mert fogalmam sincs mit kell csinálni!:D

2018. máj. 22. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az iskola titkárságát.
2018. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézegess a városban a sulihoz közel lévő, jobb hírű kollégiumokat, és hívd fel azokat, nézz meg milyen belülről, és biztosítanak neked helyet (vagy felírnak a várólistára).

Én anno azért csúsztam le a koliról, mert a suli nem intézett semmit, aztán beiratkozásnál kellett 3 kolit megnézni, hogy van-e ott hely. De a sulit is felhívhatod, hogy az ottani diákok melyik kolikba szoktak menni.

2018. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 23. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!