Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel emelt...

Hogyan készüljek fel emelt szintű történelem szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Megvettem ezt a könyvet: Emelt szintű érettségi - Történelem 2018, de szerintem ez nem elég, mert csak a lényegt írja le. Még mire kellene figyelnem és mit kellene átnéznem?

2018. máj. 24. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

[link]

Itt vannak a tételek. Dolgozd ki őket, illetve már valószínű ki van a legtöbb valahol, ha elmentél írásbelire.


Ezen kívül kapni fogsz több forrást a tétel kihúzását követően, amiket használni kell. Olyan az egész, mint az esszé írás, csak szóban. Behatároltabb témakörökből. Ennyi.

2018. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly egyszer végigolvastam az akkori ilyen könyvet, és maximális pontot kaptam a szóbelin. Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ez az egyszeri elolvasás elég(nálam azért voltak ennek előzményei is),de hasznos az a könyv,olvasgasd. De az se rossz ötlet,hogy a könyv alapján kidolgozod magadnak részletesebben a dolgokat. Bár ugye elég bő témakörök vannak megadva,szóval annyira nem tudsz konkrét dologra készülni.
2018. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!