Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég lesz az átlagom? Fel...

Teenwolfforever kérdése:

Elég lesz az átlagom? Fel fognak venni?

Figyelt kérdés

A Pécsi Kodály Zoltán Gimnáziumba szeretnék menni még csak 7.-es vagyok és az évvégi átlagom 3,6.. reál tantárgyas átlagom 3,8 és jövőre próbálom elérni a 4,2-mas átlagot legalább és nem tudom hogy mennyire lesz gond hogy a hetedikes átlagom ilyen rossz lesz..


Szóval ha valaki tudna segíteni akkor kérlek írjatok.. és amgy olasz vagy spanyol tagozatra akarok menni



2018. máj. 26. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A központi felvételit írd meg nagyon jól! Arra gyakorolj sokat,már most elkezdheted.Ami majdnem biztos hogy lesz matekból: mértékegység átváltás,szöveges feladatok,egyenlet megoldás. magyarból:a fogalmazásnál nagyon figyelj oda! ha azt írják írj 10-12 mondatos fogalmazást FELTÉTLENÜL legyen meg a 10 mondat különben lepontoznak!! Én így jártam sajna :( Nem írtam csak 7 vagy 8 mondatot alig kaptam rá pontot :( Pedig ott lehet jó sokat szerezni :)

A matek,magyar,töri,idegen nyelv amit főleg néznek a biziben! Ezeket mindenképp próbáld feltornázni! NA sok sikert!!!

2018. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én oda jártam, a meghúzod a nyolcadikat szerintem felvesznek, de komoly suli, nagyon kell tanulni. Én spanyolon voltam nagyon szerettem, de èrdemes az olaszt megjelölni elsőnek.
2018. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!