Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki felvilágosítana a...

Valaki felvilágosítana a felsőfoku OKJ-ről?

Figyelt kérdés
A lényegét értem szóval minimum 240 pont ami vagy erettsegi vagy 11 12 duplazasa vagy osszeadasa és a 2 kovetelt tantargy osszeadasa , de akkor ide rájöhetnen többletpontok mondjuk vagy hogy számoljunk ide pontokat? A másik kérdésem tegyük fel ezt én elvégzem , akkor automatikusan lesz annyi pontom hogy mindjuk jelentkezhessek alapszakra? Vagy jelent ez valamit ha szakiranyosan akarok utana alapszakra menni? Megrovidul az alapszak? Igazabol ezek erdekelnenek mert kicsit zavaros az egesz szamomra... Ékezetekért bocsánatot kérnék telefonról vagyok :)

2018. máj. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos tantárgyakat el szoktak

fogadni alapképzésen (a foszk-ból)

2018. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ha van belőle bsc
2018. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De attól függ, melyik

képzés

2018. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!