Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki valamit az oktató...

Valaki valamit az oktató váltásról?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy levezettem már 20 órát, de nem érzem, hogy tudnék vezetni. Semennyire sem. A baj talán az, hogy heti egy alkalommal megyek, sőt van, hogy 1,5 hét is kimarad két alaklom között, plusz azért kifejezetten ügyes sem vagyok.

A dilemmám pedig, hogy oktatót kéne váltanom, de nem tudom, hogyan. Hogy mondjam meg az oktatómnak, hogy le fogom váltani? Tök lelkifurim lenne, mert mint embert tökre szeretem, viszont nagyon nem értjük egymást. Leginkább vezetéstechnikai hibáim vannak, a KRESZ-szel semmi bajom (75 pontos vizsga), mégis inkább a táblákat magyarázza, mint azt , ami az autó megfelelő működtetéséhez szükséges.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor ezt muszáj mondanom az oktatónak? nem tudom ezt valahogy kikerülni? És ti, hogy mondanátok el neki?



2018. máj. 30. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már levezettél 20 órát szerintem tökre felesleges váltani. Amugy az iskolába kell bemenned es megmondani hogy váltani akarsz ott ajánlani fognak neked te kivalasztod az oktatót vagy te odaadod a másiknak a kartonod es ennyi.
2018. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért nem érzem feleslegesnek váltani, mert minimum 40 órát terveztem venni, így talán a maradék 20-ra még érdemes lenne.

Akkor ezt az autósiskolánál kell jeleznem? Mert amikor ezt az oktatót megtaláltam, akkor csak annyit tettem, hogy felvettem vele a kapcsolatot, aztán a többi ment magától. Én ezt az iskolámnak egyáltalán nem jeleztem.

Ő elment az ATI-ba, kikérte a kartonom, egyből kaptam is e-mail, hogy kikerültem gyakorlati oktatóhoz, semmi teendőm nem volt.

2018. máj. 30. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen rossz érzésed .Ki fizetsz csomó pénzt.

Akkor már...

2018. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!