Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan tantárgyból, amiből fel...

Ihnihbf kérdése:

Olyan tantárgyból, amiből fel vagyok mentve, kaphatok igazolatlant?

Figyelt kérdés

Most tűnt fel, hogy az e-naplóba be vannak írva a tesi hiányzásaim pedig fel vagyok mentve belőle egész évre..de ezt most nem részletezném...A lényeg, hogy a tanárral félévkor még beszéltem is és azt mondta, hogy nem is kell feltétlen jelen lennem az óráin, úgysem kaphatok igazolatlant.😒 Erre most mégis be vannak írva..A kérdésem az lenne, hogy most akkor hivatalosan kaphatok e igazolatlant, olyan tantárgyból, amiből fel vagyok mentve? ( Nem lustaságból nem jártam be tesire csak kihasználtam azt, amit mindenki kihasznált volna)

Köszi ha válaszolsz



2018. jún. 1. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a tanárral - ha nem jutsz dűlőre vele, akkor az ofővel!

Elvileg az órán a felmentés ellenére is jelen kell lenned, de ha előre le volt beszélve, akkor nem fair! (Nekem pl. nem kellett ott lennem, ha első vagy utolsó óra volt, de ha köztes óra volt, akkor be kellett mennem (általában a szertárban ültem le olvasni / tanulni, pedig mondjuk a könyvtár kényelmesebb lett volna:S)

2018. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A felmentés csak az órai munka alól ment fel, a jelenlét alól nem. Én is pont ezzel jártam meg tavaly. Hiába mondta a tanár, hogy nem kell ott lennem, ugyanúgy igazolatlan. Később az igazgató szólt, leigazoltam amit kellett és onnantól végigültem a tesi órákat.
2018. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen előre le volt beszélve, szóval nem is értem... de most már mindegy. Jövőre majd jobban odafigyelek a hasonló dolgokra :D idén már nem lesz következménye szerintem.

És köszönöm még egyszer a válaszokat :)

2018. jún. 1. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem jártam be, nem is ültem ott le.

A tanárral megbeszéltük, hogy úgyis felesleges..

2018. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!