Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem megvan a szamítógepszere...

Nekem megvan a szamítógepszerelő karbantartó okj-s bizonyítvány, kiváltsam mellé az ECDL bizonyítványt is?

Figyelt kérdés
Láttam az interneten hogy ezzel a szakmaval vizsga nélkül ki lehet váltani az ECDL bizonyítványt mert ez a szakma mentesit mind a 7 modul alól. Szóval nem kell vizsgázni csak intézkedni. Szerintetek van értelme?? Te kivaltanad??

2018. jún. 1. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár annyira alap dolog már az ECDL, én mindenféle képesítést ki szoktam váltani amire csak lehetőség van. Bár akinek karbantartó OKJ megvan, feltehetőleg amúgy is értesz hozzá, de ha nem kell órákra járnod miatta meg vizsgákat megírnod, akkor mindenképp váltsd ki, mert miért is ne? Önéletrajzba 1 extra sor. Nálam is volt kis haszna egyetemre jelentkezésnél, főleg hogy 95%-os lett az enyém ha jól emlékszem.
2018. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jóhogy kiváltanám.

A CV-ben +1 tényező. Bármennyire is érdektelen manapság, akkor is megvan.

2018. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!