Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom 40 tételt adott fel...

A tanárom 40 tételt adott fel az irodalomra, azt mondta, hogy nem adhatja meg, hogy pontosan mit fog kérni a szóbelin, ezért A meg B tételt adott (középszint). Nektek is ennyit adtak fel?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ő dönti el, hogy mégis melyik lesz A vagy B. Nektek is ennyit adtak fel? Mert szerinte ez törvény, hogy konkrétan nem adhatja meg őket.
2010. jún. 15. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 40 tétel úgy volt, hogy 20 irodalom, 20 nyelvtan.

Elvileg ez 20 ugye, mert az A tétel az irodalom, a B meg nyelvtan. Na ez nem valami érthető, de 20 tétel van, azon belül van az a (irodalom) és a b(nyelvtan) tétel

2010. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg tényleg csak annyit lehetne megadni, amennyi az OM honlapján fent van. Gyakorlatilag meg mindenki meg szokta adni... A tanárod úgy tűnik nagyon betartja a szabályokat...
2010. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem adtak tételeket, csak témaköröket. Normális helyen megadják, de úgylátszik van még néhány idióta iskola... :D
2010. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a fizikatanárunk azt mondta, hogy nincsenek tételek, ez nem azt jelenti, hogy semmit nem kell tudni, hanem, hogy mindent, de azért bírtuk a fickót.
2010. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

40 irodalom tétel középszinten? :O Milyen suliba jársz te? :D


Én felháborodtam a történelem 21 tételen, mert elméletileg csak 20-nak kellene lenni, vagyis az a +1 már nem kellene, ráadásul az olyan is, hogy pfff... :D

2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként felesleges ezen háborogni, próbáld meg megtanulni őket, és ne azzal foglalkozz, hogy másoknál hogy van.
2010. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetro ***** válasza:
76%
Ez törvény. Járj utána, vagy inkább tanuljál, tino.
2010. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tetro ***** válasza:
71%
Nem negyven tétel, hanem 20 A, meg 20 B. De tényleg, ne sírj már emiatt, ha tanultál bármit középiskolában, akkor két nap alatt felkészülsz rá. Most voltam újraérettségizni társadalomismeretből emelt szinten. Bele se néztem milyen témakörök vannak, csak elolvastam az értékelési útmutatót. Paff neki 100%. Az érettségi egy vicc, ne hisztizzél, tanuljál.
2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 20 irodalom, és 20 nyelvtan van, és nekünk sem adtak meg semmit, csak pl, hogy petőfi-életmű, mikszáth-regionális kultúra, balassi-látásmód. neked hogy vannak? nem igazán értem. megadnál 2 címet?
2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg egyáltalán nem adott meg semmit, csak pl ilyet, hogy Regionális kultúra, Kortárs magyar irodalom, drámatörténet. Szóval semmi behatárolás. Én nem tanultam semmit, lesz, ami lesz. Nem vagyok képes megtanulni 8 tankönyvet.
2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!