Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az baj, ha felvin sehol nem...

Az baj, ha felvin sehol nem mutatja az érettségi szándékomat, amit jeleztem korábban, és még a pontjaimnál is csak a közép van feltüntetve, de ugye az nem fogadható el, mert emelt szintű kell?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem,viszont akkor nem tettem emelt szintű vizsgát semmiből sem. Idén jelentkeztem nyelvtanári szakra, és most a májusi vizsgaidőszakban emelteztem német nyelvből. Jelentkezésnél jeleztem szándékom, és feltöltöttem az összes középszintű eredményem. Most viszont sehol nem találom a szándékomat,es a pontjaimnál is csak a közép van feltüntetve,az pedig érvénytelen nyilvan... Másoknak sem mutatja,akik jelezték szándékukat? Ha majd utolag töltöm fel az emet szintű vizsgám eredményét,az is jó?
2018. jún. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha utólag töltöd fel.
2018. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most érettségizek újra 2 tárgyból. Azt tapasztaltam idén, meg tavaly is, hogy ha valamiben nem vagy biztos, és nem tudsz más tapasztaltat megkérdezni, akkor nyugodtan hívd fel a felviseket. Én már többször is zargattam őket, és hihetetlenül kedvesek mindig, még a leghülyébb kérdésre is nagyon aranyosan válaszolnak. :)

Amúgy ahogy az előző is írta, elég lesz utólag feltölteni a tanúsítványt.

2018. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2018. jún. 3. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!