Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segíteni? Tehetek még...

Valaki segíteni? Tehetek még valamit ezesetben?

Figyelt kérdés

Az van hogy 10.-es diák vagyok és gimnáziumba járok. De nem tetszik a szakma amit tanulok. Nem tudok vele azonosulni és az osztályomat sem szeretem akikkel többször kell kötelezően kirándulnom. Az osztályfőnökömnek 4 hónapja kezdtem el mondogatni majdnem minden nap, hogy váltani szeretnék. Erre ő azt mondta minden alkalommal: "jolvan kövi szünetben szólok igazgatónak de még ne hívd be anyukádat had beszéljek vele én először". Tegnap kaptam egy üzenetet miszerint nem válthatok osztályt. Erre az indok az volt hogx későn szóltam és lemaradtam a gyakorlataikról. Így már csak úgy járhatok a szakra amit szeretnék ha ujra kezdem a 9. Osztályt.

(Megj:félévkor kezdte az osztály a gyakorlatot szóval ha ofő időben szól valószinű hogy átvesznek.


Tudom hogy az én hibám amiért nem mentünk be hamarabb. De kérlek legyetek megértéssel és csak értelmes, segítő válaszokat irjatok. A válaszokat előre is kőszőnőm.



2018. jún. 4. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!