Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbelizek matekból kezdek...

Szóbelizek matekból kezdek parázni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 18-20 pontom lett mondta a matektanárom, hogy a függvénytáblázatot tanuljuk mert abból lesznek benne fogalmak meg inkább az 1. részhez hasonló nehézségű feladatok lesznek benne. Látszott rajta, hogy nem célja a megbuktatás... egyébként jó tanuló vagyok (4,4) de matekból sose voltam 2,3 felett.. nagyon szar vagyok belőle de az első részt mégis tudtam aránylag... Lehet szerencsém és sikerülhet a szóbelivel? Közel vagyok a 20 ponthoz azt tudom de mégis csak parázom.. Fogalmakat megtanulom meg megcsináltam az összes eddigi érettségi első részét...mit tudnék még tenni?

2018. jún. 4. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!