Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pont szerezhető maximum...

Hány pont szerezhető maximum a középszintű fizika szóbelivel?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege igazából az lenne, hogy ugyan az írásbelivel maximum 90 pont szerezhető, de nem tudom, hogy a szóbelivel milyen mértékben befolyásolom a már megírt középszintű fizika írásbelimet.

Amire én gondoltam, hogy a szóbeli az egyszerűség kedvéért 10 pontot ad és így lesz meg a (90 írásbeliből + 10 szóbeliből=) 100 pont. Nem tudom, hogy jól gondolom-e, vagy a szóbeli sokkal fajsúlyosabb, ezért remélem, hogy az ezt elolvasók közt van olyan, aki tényleg képben van ezzel kapcsolatban, és tud nekem segíteni. Előre is nagyon szépen köszönöm!



2018. jún. 5. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
60 pont a szóbeli
2018. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!